W piątek spotkanie z Kasią Pisarską w Żninie

Kasia Pisarska / fot. facebook.com/KasiaPisarskaFanPage

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie odbędzie się kolejne spotkanie z ciekawą osobą. Tym razem będzie to Kasia Pisarska.

Autorka powieści „Wiedziałam, że tak będzie” Kasia Pisarka będzie gościła w piątek (27.11) w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie. Spotkanie autorskie z pisarką rozpocznie się o godzinie 16.30. Na miejscu będzie można nabyć książkę autorski. Uzyskany ze sprzedaży dochód zostanie przekazany na leczenie absolwenta Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie Mateusza Smarula.

Kasia Pisarska opowie mieszkańcom Żnina o miejscu bogatym w słońce. Włochy są miejscem gdzie rozgrywa się akcja jej powieści „Wiedziała, że tak będzie”. Książka autorski jest o miłości, przyjaźni i o spełnianiu marzeń, czasem nawet tych najbardziej szalonych. Fikcja miesza się w książce z rzeczywistością, tzn. miejsca i ludzie w niej występujący istnieją naprawdę.

Streszczenie książki:

Do połowy książki nic się nie dzieje. Nie ma psów, nie ma kotów, jest wygrane i zgubione siedemnaście milionów euro, zdrada męża jednej z bohaterek, podróż samochodem do Włoch, zaparkowanie w strumyku i miasteczko gdzie nawet najmłodszy mieszkaniec jest na emeryturze.
Po połowie Laura znajduje psa, którego decyduje się przygarnąć, a jej pies przygarnia drugiego psa. Problem w tym, że ten drugi to Killer…
Laura interesuje się tym jak wyglądają adopcje, i przekazuje tę wiedzę nieświadomym czytelnikom, którzy kupili książkę tylko po to, by w zimowe wieczory ogrzać się włoskim słońcem.

Kasia Pisarska / fot. facebook.com/KasiaPisarskaFanPage

Maciej Januchowski, Paluki24.pl

Komentarze
PODZIEL SIĘ
Portal regionalny Pałuk. Informacje z Szubina, Żnina, Mogilna, Kcyni, Barcina, Łabiszyna, Janowca Wlkp. i Gąsawy. Ponadto wiadomości z kraju i ze świata, lifestyle, showbiznes. Wszelkie wiadomości opublikowane przez Paluki24.pl w serwisie Newsowy.pl są chronione prawem autorskim.