Zakończenie sezonu MUKS Barcin!

fot. nadesłane
fot. nadesłane

W poniedziałek (31.08), na dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016 Zarząd Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Barcinie postanowił zorganizować oficjalne zakończenie sezonu siatkarskiego. Z tego powodu na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 im. dr Stanisława Krzysia w Barcinie o godzinie 18:00, Trener – Damian Kaśków oraz przedstawiciele Zarządu MUKS Barcin postanowili pokrótce omówić przebieg całego sezonu, przypomnieć o zdobytych trofeach, zajętych miejscach w poszczególnych rozgrywkach, a co najważniejsze rozdać listy gratulacyjne i nagrody pamiątkowe.

Listy gratulacyjne otrzymała każda z zawodniczek, począwszy od szkółki siatkarskiej MUKS „Jedynka” Barcin, która funkcjonuje od kwietnia 2014 roku. Grupa może jest i mało liczna, bo tylko jedenaście osób, ale bardzo duży posiada potencjał, a co najważniejsze uczestniczył już w tegorocznym obozie sportowym klubu. Dyplomy otrzymały również dziewczęta z pierwszego i drugiego zespołu, które z mniejszymi sukcesami niż woku poprzednim występowały w Pałuckiej Lidze Siatkówki Dziewcząt oraz Żnińskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki Kobiet. Następnie przyznano tzw. „Nagrody Trenera” w kilku kategoriach.. „najlepsza frekwencja na treningach”, „odkrycie roku” oraz „najlepsza zawodniczka”. Najlepszą frekwencją wśród całej drużyny wykazały się dwie zawodniczki – Martyna Roszak oraz Sandra Derengowska (blisko 95% obecności na zajęciach). „Odkrycie roku” – tytuł ten powędrował do rąk Julii Mielcarek ze szkółki siatkarskiej MUKS „Jedynka”. Najlepszymi zawodniczkami „okrzyknięte” zostały Zuzanna Dziurzyńska i Olga Kruszyńska, których wkład w osiągnięte rezultaty był bardzo wielki. Ich obecność na boisku spajała drużynę i jej poczynania. Na sam koniec trener oraz Zarząd pożegnał się z kilkoma reprezentantkami: Olgą Kruszyńską, Moniką Jagodzińska, Kingą Zalewską, Sandrą Grzybek, Darią Szulc, Adrianna Grzelak, Wiktorią Skrzypczyk oraz Joanną Dec.

Tuż po pożegnaniu wszyscy życzyli sobie udanego powrotu do szkoły, a studentkom wymarzonych uczelni na wybranych przez siebie kierunkach. Blisko czterdziestoosobowa ekipa wybrała się chwilkę potem na zorganizowanego przez klub grilla oraz siatkarskie rozgrywki.

 

(Damian Kaśków)

Komentarze
PODZIEL SIĘ
Portal regionalny Pałuk. Informacje z Szubina, Żnina, Mogilna, Kcyni, Barcina, Łabiszyna, Janowca Wlkp. i Gąsawy. Ponadto wiadomości z kraju i ze świata, lifestyle, showbiznes. Wszelkie wiadomości opublikowane przez Paluki24.pl w serwisie Newsowy.pl są chronione prawem autorskim.