Inauguracyjne spotkanie w sprawie monografii Szubina

fot. UM Szubin

26 listopada 2015 roku, z inicjatywy Zarządu Szubińskiego Towarzystwa Kulturalnego i przy poparciu burmistrza Artura Michalaka, doszło do inauguracyjnego spotkania w sprawie wydania monografii Szubina. Dzieło będzie zawierać informacje o wszystkich ważnych aspektach życia naszego miasta i gminy. Opisze jego historię, środowisko naturalne, życie społeczne i kulturalne.

W spotkaniu oprócz przedstawicieli Rady Miejskiej wzięli udział pracownicy naukowi, którym powierzymy stworzenie tego dzieła. Monografia powstanie pod patronatem burmistrza Szubina Artura Michalaka.

Po ponad 40 latach od ukazania się monografii „Dzieje Szubina” pod redakcją Mariana Biskupa podjęcie pracy nad nową, pełną monografią miasta i gminy Szubin Zarząd Szubińskiego Towarzystwa Kulturalnego uważa za niezwykle ważne dla naszej społeczności.

Tekst: Szubińskie Towarzystwo Kulturalne

Komentarze
PODZIEL SIĘ
Portal regionalny Pałuk. Informacje z Szubina, Żnina, Mogilna, Kcyni, Barcina, Łabiszyna, Janowca Wlkp. i Gąsawy. Ponadto wiadomości z kraju i ze świata, lifestyle, showbiznes. Wszelkie wiadomości opublikowane przez Paluki24.pl w serwisie Newsowy.pl są chronione prawem autorskim.