Jaki zakres usług oferuje pomoc drogowa?

Pomoc drogowa na drodze jest szczególnie ważnym aspektem, a jeszcze bardziej potęguje to fakt jeśli auto doznało awarii na autostradzie takiej jak A1. W takim wypadku ciężko jest sobie poradzić na własną rękę, chyba że posiada się lawetę, jeśli jednak jej się nie ma, co jest naturalne, to warto jak najszybciej skontaktować się z odpowiednią pomocą drogową.

Autostrada to miejsce, gdzie konieczność korzystania z lawety jest obowiązkowa w razie poważniejszej awarii. Dlatego tak bardzo ważny jest szybki kontakt z pomocą drogową, aby nie utrudniać ruchu oraz opuścić autostradę, na której inne samochody rozwijają duże prędkości. Awaria auta na autostradzie nie zawsze jednak kończy się korzystaniem z lawet, jeśli jest się w stanie w bezpieczny sposób uporać z awarią, to można dokończyć swoją trasę. Warto również wiedzieć, że pomoc drogowa także może dokonać pewnych napraw na miejscu, przez co możliwe będzie dalsze poruszanie się własnym pojazdem. Co jeszcze warto wiedzieć o oferowanych usługach przez pomoc drogową?

Usługi pomocy drogowej

Pomoc drogowa w Gdyni to oferta firmy Dahlke, która posiada w swojej flocie pojazdy, które są w stanie pomóc nawet tak dużym pojazdom jak samochody ciężarowe. Firma ta oferuje usługi na miejscu takie jak wykonanie drobnych napraw typu wymiana kół czy dowóz paliwa, wyciąganie auto z rowu za pomocą specjalistycznego sprzętu, uruchomianie awaryjne samochodu lub odpompowywanie źle zatankowanego samochodu. Holowanie w Gdańsku to również oferta wspomnianej firmy, to co ją wyróżnia to całodobowa dostępność oraz oczywiście wykwalifikowana kadra kierowców i nowoczesny sprzęt do holowania.

Co jeszcze warto wiedzieć o tego typu usługach?

Dzięki szybkiemu przybyciu na miejsce pomoc drogowa jest w stanie dokonać małych napraw, przez co koszta związane z lawetą zostają zniwelowane ze względu na to, że auto jest gotowe do dalszej drogi. W takim momencie jedynie należy opłacić wykonaną usługę przykładowo wymiana koła w samochodzie.