Jakie łóżko do sypialni w stylu glamour?

Sypialnia to bardzo intymne i jednocześnie bardzo ważne miejsce dla każdego człowieka, ponieważ w łóżku spędzamy znaczną część naszego życia. Szacuje się, że ludzie spędzają w łóżku ⅓ życia, co powinno mieć bardzo duży wpływ na decyzje zakupowe, związane z wyposażeniem sypialni. Jednym z najmodniejszych współcześnie stylów aranżacji sypialni jest styl glamour. Jest to kreatywne podejście do wykończenia wnętrza, gdzie możemy natrafić na masę kontrastów, a nowoczesne designerskie meble towarzyszą klasycznym rozwiązaniom.

Styl glamour to wyjątkowy styl, wobec którego trudno przejść obojętnie. W sypialni, głównym elementem utrzymanym w konwencji tego stylu pozostaje łóżko. Glamour to przede wszystkim prestiż, luksus i elegancja, które razem tworzą mieszankę wybuchową. Łóżko glamour można wybierać spośród szerokiej gamy produktów, a współcześni projektanci prześcigają się w nowych rozwiązaniach. Zanim zdecydujemy się na konkretny zakup, warto zwrócić uwagę na poradnik, który udostępniony jest pod linkiem – https://www.meble.pl/poradnik. Znajdziemy tam praktyczne wskazówki, jak wybrać idealne łóżko dla siebie.

Na co postawić w sypialni glamour?

W sypialni stworzonej w zgodzie ze stylem glamour bardzo często dominuje jasna kolorystyka. Specjaliści od aranżacji wnętrz starają się unikać naturalnej barwy drewna i w jej miejsce wybierają kolorystykę białą, złotą lub delikatnie kremową. Łóżko glamour to prestiż i elegancja, dlatego warto rozejrzeć się za dużymi meblami, które cechuje element przepychu. Oczywiście rozmiar mebla każdorazowo powinien być dobrany do przestrzeni, którą dysponujemy.

Styl glamour to elegancja i luksus, a cechy te jeszcze bardziej podkreślają efektowne zdobienia, również na łóżku. Pierwsze z nich można dostrzec już na wezgłowiu, które może posiadać ładny pikowany wzór lub prążki. Dodatkowo mogą one być wzbogacone złotymi wstawkami, oczywiście wszystko w ramach dobrego smaku. Front łóżka i wezgłowie mogą być pokryte delikatną aksamitną tkaniną, które jest nie tylko estetyczna, ale również elegancka. Takie połączenie sprawi, że każda chwila spędzona w sypialni w stylu glamour będzie wyjątkowa.