Test IELTS w Lang LTC

IELTS, czyli International English Language Testing System jest międzynarodowym sprawdzianem znajomości języka angielskiego, honorowanym na całym świecie. Dzięki formalnie potwierdzonym zdolnościom posiadacze takiego certyfikatu mają wiele możliwości i perspektyw, nie tylko na lepszą pracę, ale też efektywniejsze podróże, migracje lub naukę.

Test, o którym tutaj mowa, jest uniwersalny i pozwoli też na sprawną emigrację do wielu krajów, jak Kanada czy Australia. Dla osób, które chcą zdobywać wiedzę na zagranicznych uczelniach, test IELTS otwiera drzwi do większości renomowanych placówek.

Od czego zacząć przygotowania do IELTS?

Zrób pierwszy krok, by zdać test IELTS! Wejdź na stronę: https://www.lang.com.pl/test-ielts/ielts-test.html. Szkoła językowa Lang w Warszawie jest jedną z niewielu tego typu centrów egzaminacyjnych w Polsce. W 2019 roku stała się partnerem IDP Education, twórców testu. Na stronie internetowej można znaleźć wiele cennych wskazówek, w jaki sposób przygotować się do egzaminu certyfikacyjnego IELTS, a do dyspozycji kursantów jest kadra profesjonalistów.

Lang, czyli Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne, jest miejscem, gdzie w parze z wiedzą idą praktyka oraz doświadczenie. Istotnym elementem jest tu kompleksowa nauka czytania, mówienia, pisania oraz słuchania, a także odpowiednia częstotliwość spotkań w kameralnym gronie.

Kolejne kroki do egzaminu IELTS

Oprócz standardowego kursu przygotowującego do egzaminu warto zainwestować czas i wybrać odpowiednie materiały do nauki języka. Z pomocą przyjdą tu pomoce dydaktyczne opracowane przez kadrę profesjonalistów. Możemy też uczyć się we własnym zakresie, jeśli czujemy się na siłach. Należy skoncentrować się na wszystkich czterech częściach, jak mówienie, pisanie, czytanie ze zrozumieniem oraz słuchanie.

Ważne jest, by odpowiednio wcześniej zarezerwować termin egzaminu, w Warszawie lub Krakowie, gdzie odbywają się one regularnie. Certyfikacja odbywa się też okazjonalnie w innych miastach, jak Poznań, Wrocław oraz Lublin, a zanim do niego przystąpimy, wybieramy też określony moduł: General Training lub Academic.