Gorące trendy w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023

Moda męska jesień-zima 2022/2023 zaskakuje, ale także zachęca do zabawy formą. Jest też dość mocno osadzona w klasycznych rozwiązaniach obok których nigdy nie można przechodzić obojętnie. Nie zawiodą się więc panowie, którzy w swojej garderobie stawiają na stonowane kolory w połączeniu z dość oczywistymi krojami, jak i ci, którzy nie lubią sztampy, stawiają na eksperymenty oraz dobrą zabawę. Sprawdźmy więc, jakie trendy lansują projektanci. Na pewno nie jest nudno!

Wzorzyste swetry i wysokie golfy – najnowsze trendy w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023

Wśród najnowszych trendów w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023 bez wątpienia znalazło się miejsce dla klasycznych golfów, koniecznie wysokich. Takie działanie to ukłon w kierunku tendencji, które wracają po latach. Modele te można z powodzeniem łączyć zarówno z klasyką, jak i ekstrawagancją. W każdym wydaniu nadadzą stylizacji szyku, bez względu na to czy będzie dedykowana codziennemu wyjściu czy też raczej eleganckiemu. Kroku dotrzymują im swetry – koniecznie w wersji wzorzystej. Udowadniają, że im więcej koloru i odważnych motywów, tym stylizacja jest bardziej charakterna i można poczuć się w niej naprawdę stylowo.

Modne dzianiny – postaw na polo i kamizelki – trendy w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023

Wśród najmodniejszych trendów w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023 bardzo ważne miejsce zajmuje dzianina. W trendach są mocno osadzone wykonane z niej kamizelki, które upodobali sobie projektanci już w poprzednich miesiącach. Niemniej jednak udowadniają, że można być modnym i stylowym z ich pomocą jeszcze dłużej. Dawno niewidziane koszulki polo także będą miały swoje przysłowiowe pięć minut – koniecznie w wydaniu dzianinowym. Pokazują, że bez względu na to, w jakiej stylizacji wystąpią – czy dedykowanej biznesowemu spotkaniu czy też spacerowi, będą prezentować się szykownie i modnie.

Moda męska jesień-zima 2022/2023 – czerwień i soczyste barwy w rolach głównych

Najmodniejszą barwą tej jesieni jest bez wątpienia soczysta czerwień, która nadaje stylizacji energii. Na pewno sprawia, że ma ona swój niepowtarzalny charakter obok którego ciężko będzie przejść obojętnie. Czerwień w roli głównej może pojawić się zarówno w wersji solo np. na spodniach czy też marynarce, jak i z powodzeniem można ją łączyć w różny sposób z kolejnymi energetycznymi kolorami. Wśród nich np. pomarańczowym, który bardzo często pojawia się na wybiegach u topowych projektantów, takich jak np. Dior czy Kenzo.