Idealny gadżet firmowy na jesień – kubek termiczny!

Zastanawiasz się, jakie gadżety reklamowe najlepiej nadają się na jesienną porę? Z pewnością dobrym zakupem będą wtedy kubki termiczne ze znakowaniem – nadrukiem albo grawerunkiem. Zobacz, jakie kubki są obecnie oferowane przez producentów i jak złożyć swoje zamówienie na takie gadżety!

Dlaczego warto kupić reklamowe kubki termiczne?

Gadżety reklamowe są obecnie oferowane w wielu wariantach i bez problemów można dobrać je indywidualnie do potrzeb firmy, posiadanego budżetu, efektu, jaki pragnie się uzyskać, a nawet pory roku.

Jesienią bardzo często zamawiane są kubki termiczne z grawerem – https://oznakowane.com/oferta/do-zywnosci-i-napojow/kubki-termiczne albo z nadrukiem, które dzięki temu mogą skutecznie promować firmę. Doskonale nadają się do przechowywania w nich ciepłych napojów jak kawa i herbata, dlatego też używane są o tej porze roku bardzo często.

Wobec tego kubki termiczne z grawerem albo wykończone nadrukiem mogą być bardzo dobrym podarunkiem reklamowym dla pracownika, kontrahenta albo dla klienta.

Jakie są rodzaje kubków reklamowych termicznych?

Producenci, którzy mają w ofercie kubki termiczne z usługą znakowania, mogą zaprezentować je swoim klientom w wielu wariantach. Na jakie warto zwrócić uwagę?

Standardowe kubki reklamowe najczęściej nie mają żadnego uchwytu. Składają się z metalowego pojemnika o podwójnych ściankach, który z góry ma szczelne zamknięcie. Można zamówić je w różnych pojemnościach oraz kolorach. Aby były wygodniejsze w noszeniu, często są uzupełniane o gumowe elementy o antypoślizgowych właściwościach.

Do wyboru są także kubki termiczne z grawerem wyposażone w uchwyty. Dzięki temu nie tylko można je łatwiej przenosić, ale też wygodniej z nich pić.

Na uwagę zasługują również nietypowe modele kubków termicznych, na przykład wyposażone w dodatkową przegródkę, gdzie można trzymać torebkę herbaty, przekąski, kubki z termometrem wyświetlające poziom temperatury.

Ciekawym wyborem dla firmy, która chciałaby podkreślić swoje przywiązanie do ekologii, mogą być też kubki termiczne z grawerem bambusowe, które z zewnątrz okładane są naturalnym drewnem.

Jak wygląda proces zamówienia kubków reklamowych?

Żeby zamówić kubki termiczne z grawerem, trzeba w pierwszej kolejności wybrać firmę prowadzącą takie usługi, czyli oferującą produkcję gadżetów oraz ich znakowanie. Teraz można zrobić to w internecie i dowiedzieć się, gdzie w pobliżu działają takie firmy.

Jeśli nie można znaleźć firmy w okolicy, w takim przypadku można też zdecydować się na zamówienie kubków w internecie.

Trzeba pamiętać o tym, że w celu wykonania kubków termicznych z grawerowaniem albo nadrukiem trzeba przekazać do producenta projekt graficzny.