Oczyszczacze powietrza do sypialni – ciche i niezawodne

Urządzenie do sterylizacji powietrza jakimi są oczyszczacze sprawdzają się w różnych warunkach i w różnych pomieszczeniach. Żeby jednak były skuteczne muszą być odpowiednio dobrane i tak jak w przypadku niemal każdego pomieszczenia oczyszczacze powietrza powinny być dobrane pod kątem powierzchni i wydajności oczyszczania, tak już ich funkcje czy głośność pracy będą mieć szczególne znaczenie biorąc pod uwagę charakter danego pomieszczenia. Jaki powinien być niedrogi oczyszczacz powietrza do sypialni i dlaczego warto go mieć?

Oczyszczacz powietrza idealny do sypialni jak go wybrać?

Tak jak już napisano we wstępie najważniejszą kwestią, która decyduje o tym, czy niedrogi oczyszczacz powietrza będzie w stanie dać z siebie wszystko to co obiecuje producent, jest odpowiednie dobranie do pod kątem wydajności i powierzchni oczyszczania w kontekście do powierzchni pomieszczenia, w którym zostanie umieszczony. Kupując oczyszczacz powietrza do sypialni warto wiedzieć ile m2 ma nasza sypialnia i tym parametrem także kierować się podczas wyboru urządzenia do sypialni. Kolejnym ważnym parametrem jest głośność pracy, trudno sobie wyobrazić aby urządzenie pracujące w sferze, służącej z założenia do odpoczynku działało bardzo głośno. Urządzenie do sypialni powinno działać cicho, a dodatkowa możliwość wprowadzenia go w tzw. tryb cichy czy też tryb nocny, dzięki czemu oczyszczacz może pracować także podczas snu domowników, jak w przypadku modelu Sharp KC-A60EUW, jest szczególnie pożądana. Jaki jeszcze powinien być oczyszczacz powietrza do sypialni? Oczywiście najlepiej będzie jeśli filtracja powietrza będzie zachodzić wieloetapowo, wykorzystując do tego najlepsze metody i filtry, jak filtr HEPA. Dodatkowo jeśli urządzenie jonizuje powietrze staje się ono znacznie bardziej rześkie, dzięki czemu śpi się po prostu dużo lepiej.

Sharp KC-A60EUW idealny wybór do każdej sypialni

Oczyszczacz Sharp KC-A60EUW nadaje się do pomieszczenia w tym przypadku sypialni, którego powierzchnia nie przekracza 48m2. We wnętrzu tego urządzenia powietrze przechodzi nie przez jeden ale przez 5 filtrów, w tym filtr nawilżacza, dzięki czemu powietrze jest pozbawione wszelkich zanieczyszczeń, ale również skutecznie nawilżone. Biorąc pod uwagę, że ten model taniego oczyszczacza powietrza jest rekomendowany do sypialni, nie pracuje głośno, oraz użytkownik ma możliwość wprowadzenia go tzw. tryb cichy, dzięki czemu może pracować także w nocy. Większość oczyszczaczy powietrza marki Sharp posiada ceniony certyfikat skuteczności eliminacji alergenów British Allergy Foundation Seal of Approval. W kwestii bezpieczeństwa również nie musimy się obawiać, ponieważ ten model został odznaczony certyfikatem bezpieczeństwa PZH.

Ponadto Sharp KC-A60EUW posiada blokadę rodzicielskim 4 czujniki i tryby pracy, a także ciekawe wskaźniki. Urządzenia Sharp to jedno z tych, których wydajność jest oceniana bardzo wysoko. Tego typu zaawansowane urządzenia najlepiej jest kupować w profesjonalnych sklepach.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl